zieg: (czmo)
[personal profile] zieg
Оце читаю тут на сайті http://gazeta.ua/articles/valentin-scherbachov/_ultras-ne-shilni-do-rasizmu-i-fashizmu/397414 статю Щербачова, і серед коментарів - отаке:

Бонифаций 31.08.2011 17:39

Последний раз ходил на футбол в 1988г. в ХАРЬКОВЕ , когда "МЕТАЛЛИСТ" взял Кубок СССР обыграв "ТОРПЕДО" Москва . Вот это был ФУТБОЛ , вот это были БОЛЕЛЬЩИКИ !! Гурам Аджоев ,Буряк , Сивуха , Кутепов , Есипов , Иванов , Якубовский , Сусло , Роман Хагба ,Тарасов ....тренер Лемешко . :) Тогда , с уверенностью можно было сказать - ДА это ребята с "Нашего ДВОРА " - Наша СОВЕТСКАЯ Школа А не то , что сейчас . И никаких ультрас-ФАНАТИКОВ тогда НЕ БЫЛО . А сейчас после матча , в близлежащих домах около 2 суток ходить без ПРОТИВОГАЗА опасно , стоит непереносимый запах МОЧИ , как после газовой атаки


Я вперше і востаннє ходив на футбол у вересні 1973 року. Динамо грало з болгарською командою "Септемвриско знаме", 1:0. І в другому таймі раптом бачу, що по бетонних східцях проходу тече ріка. Буквально - ріка. Дивлюся, звідки - а там угорі сотні мужиків стоять і сцять на верхню стінку трибун - і воно ото тече вниз... Тож усе вже бувало, нема нічого нового на світі, крім ай-фонів.

А в першому таймі був такий випадок: нижче через ряд од нас сидів товстий лисий чоловік. Було жарко, він пітнів і весь час витирав лисину хусточкою. А якісь тоді-ще-не-ультрас проходили мимо та й посипали йому на лисину розтовчених чорнильних таблеток - при совітах були такі, з них робили чорнило методом "просто додай води", а тоді добряче поколоти. Дядько, витираючи лисину й лице, розтер увесь той порошок по собі і став як баклажан, та ще й з такими психоделічними розводами. Хто це бачив, почав реготать. Дядько глянув на свою хустинку, всю фіолетову - і зрозумів. Озирається - а чувак, що сидів за ним, побачивши негритянську мармизу, аж у конвульсії затіпався. Дядько, не зважаючи на комплекцію, знизу вгору правим хуком того чувака - хрясь! Нокаут, менти, санітари...

А на поле кидали пляшки з-під пива, запускали великі підпалені літачки з газет...


В середині 70-х Динамо знов у когось було виграло, і неіснуючі тоді фани зібралися на вулиці Ломоносова й величенькою колоною, на кілька тисяч, побігли по Васильківській, тоді по 40-річчя - з криками, скандуванням, биттям телефонних будок... Я теж там біг - з чистої цікавості. Потім приїхало багато міліційних бобіків і колону ту менти хутенько розігнали. Нікого, до речі, не затримали.

Але, як ми розуміємо, "прі саюзє сєкса не било".
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

March 2012

S M T W T F S
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Style Credit

Page generated Oct. 24th, 2017 01:58 am
Powered by Dreamwidth Studios

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags