zieg: (rebra)
У плині дискусії про мову мені переконливо довели, що Шевченко - греко-католик, галичанин, писав коломийки.
Мабуть, справжнє прізвище його - Забзуляк чи Ципердович.
zieg: (rebra)
Я собі думав, що читацьку авдиторію ЖЖ найбільше цікавлять котики, їжа й секс. Як я люто помилявся. Судячи з допису про реабілітацію слів, який здобув рекордну для мене кількість коментарів - 162, аж я згубив кілька ниток дискусії - найбільше людей цікавить філологія. От.
zieg: (czmo)
Казав мені один старий режисер:
"Я за довгі роки роботи зрозумів: актор - це плеєр. Що краща якість відтворення (стерео, частоти, картинка) - то кращий актор. Сьогодні плеєр крутить Міхаіла Круґа, завтра грає "Червону калину"... Ну то й що? Чого на нього ображатися за роль в антиукраїнському фільмі? Ми ж не ображаємось на техніку. Просто треба самому бути ді-джеєм, бо охочих повстромляти свої диски в наших ступок не переводиться.
З огляду на сказане мене смішить, коли в актора беруть інтерв'ю й питають про якісь його погляди на мистецтво, на політику, на людські стосунки. Які можуть бути погляди у патефона?" [Кінець цитати]
Я з пієтету тоді промовчав, а сам і досі думаю, що актори - люди як люди. Ми, котрі театральних інститутів не кінчали, буває, не на сцені, а в житті такі роляки граємо, що й блюрей би поплавився мікросхемами.
zieg: (scheise)
Через кляте глобальне потепління насипало снігу по коліна й двоногі собаки жаліють своїх чотирилапих кревних - серуть ними прямо на стежці. Ідеш - наче писанину Володимира Павліва читаєш. http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?objectId=1247165 От же ж гімно. Салман Рушді в профіль. Галицькомовна бузіна.
Кажуть, ізоніазид од сирливих собак помагає. І тейзер Оса.
zieg: (watch)
Гидкіше за слово "спекотно" тільки слово "минулоріч".
"Жарко" й "жарити" - нормальні українські слова. Бо є "жар" з похідними.
Треба зняти редакторське табу зі слів "лишній", - бо є "лише", "лишатися";
"остатися" - бо є "останній", "остача";
"криша" - бо є "крити", "кришка";
"краска" - бо "фарба" німецьке аж синє;
"кожа" - бо є "кажан" (колишній "кожан") і був Кожум'яка.
"пойнЯти", "пойнЯв" - бо є "йняти", "йму", "ймовірний";
А чого віддаємо чухонцям слово "батя" - не збагну.
Навіть "полотенце" відверто наше. Маленьке полотно. По-їхньому було б "холстішко".
Пропозиції на реабілітацію вітаються.
zieg: (Bufo_viridis)
Випадково зайшов на сайт українських так званих "демотиваторів" і зрозумів, що означає заліський вислів "уньілоє гафно". Народ, синами якого були Степан Руданський, Остап Вишня, Павло Глазовий, у гуморі дегенерував до стану сумненького, ріденького, недорікуватого гівенця. А ще дехто кайфує від "народної шахтьорської". Яка біда, яка скрута вас посіла, браття молодії?... І сестри теж. Без суржику й без матюка неспроможні зваяти нічого дотепного. Іскусствєннікі, що не знали смаку маминої циці...
zieg: (arbeit)
Як у випадку зі Словник.нет авторське право дивним чином стає на заваді розвиткові української культури та мови. Найкумедніше, що найменше зиску від т.зв. авторського права має сам автор. Усі договори, які мені доводиться підписувати, складено так, що я відмовляюся ледь чи не від останніх штанів разом з квартирою, іменем та всім написаним до і після. Навіть згадувати не можна, що це саме я написав чи переклав. А взамін - дуля, тобто одноразовий гонорар, який ще й затримують на півроку. У кращому разі - 11 копійок роялті на день за кількаразове прокручування пісні. Чи на місяць? Не пам'ятаю. Але то був єдиний випадок.
Тому я за піратство, як форму перерозподілу несправедливо привласнених інтелектуальних скарбів.
zieg: (Default)
Змінено дописа за 1 лютого про ужоси украінєзациі
http://nehrebeckyj.livejournal.com/174021.html
Надано фотодокази
zieg: (czmo)
http://www.gazeta.lviv.ua/news/2012/02/03/1377
Сьогодні президент Віктор Янукович призначив Ігоря Калініна головою Служби безпеки України.
Ігор Калінін народився у Митищенському районі Московської області, повідомляють «Відомості.UA». 1981 року закінчив Московське вище командне училище дорожніх й інженерних військ. Кандидат військових наук за фахом «розвідка й іноземні армії».
З 1984 року служив у КДБ СРСР.

Не довго керував Рокитський. Виходить, що самого етнічного походження замало. Треба ще й народитись на ідеологічно правильній території.
"В ріднім краї панувати не дамо нікому..."
zieg: (Fantomas)
Недавно вилазив зі свого "мірка" в народ. Їздив у електричці. Мабуть, підвищеного комфорту, бо у вагоні був провідник і квитки на нумеровані місця. Комфорт підвищено не занадто, та все ж приємніше, ніж у тиж електричках, що я пам'ятаю.
На що я звернув увагу - весь вагон, усі пасажири (інклюдін майселф) вдягнені в чорне. Жодної яскравої плями. Лиш подекуди - темно-темно-сіре та темно-темно-коричневе. І всі сидять з ґаджетами - читачками, плеєрами, смартфонами, дивляться кіна на лап-топах. Що значить це почорніння доїжджих дрібних адміністраторів та менеджерів по продажах? Новий дрес-код чи в Київській області ночами бродить маніяк?
zieg: (alfons)


У спортзалі, куди я ходю через день накачувать квадратики на пузі, висять писані гарними метровими буквами гасла: "Прессик, попка, тренер, я - вместе лучшие друзья".

Read more... )
zieg: (scheise)


Це той, прадавній, ще з совєцьких часів, журнал змінив жанр, чи це нове видання "про ето"?
zieg: (wedmid')

Достаточна пєрєстать мьіться - і станєшь русскім! На 40% онґлічаніном. Воняй с намі, воняй как мьі, воняй крепчє, чєм срєднєвєковьіє фошьістьі. Вместє прабздімса!
zieg: (Default)

Загальний вигляд


Зараз почнемо


Почесна варта й вінок
Read more... )
zieg: (Fantomas)
От цікаво, що серед мислителів, які намагаються розбудити немите Залісся нетривіальними підходами до незвіданого, так багато осіб українського походження. Грабовий, Фоменко, Петрик, Півень...
zieg: (rebra)

Коли я на зламі тисячоліть запровадив був у дім галузку світової мережі, то блукаючи по сайтах, зайшов, звісно, на якесь тирловище для дорослих. Скажу чесно - мені дуже не пощастило. Я зразу наткнувся на таке-е-е... Read more... )
zieg: (Bufo_viridis)

Шоб не був такий розумний або знову ТБ для мавп.
zieg: (Bufo_viridis)

Хотілось написати "Техніка безпеки для мавп", але стримався.
zieg: (Fantomas)
Київська адміністрація ефективно втілює "Програму використання альтернативних джерел енергії, таких, як сонячне опромінювання та тепло, що виділяється від тертя автомобільних шин об тверді поверхні при їзді, для очищення вулиць столиці від снігу".

Як писала ще наприкінці 70-х років газета "Ізвєстія": "Опьіт прашедших лєт учіт нас, что к зімє нужно ґатовіцца заблаґоврємєнно".
zieg: (watch)
http://www.rbc.ua/ukr/top/show/viktor-yanukovich-naznachil-vladimira-rokitskogo-i-o-glavy-19012012131100

Віктор Янукович призначив Володимира Рокитського в.о. голови СБУ
Рокитський до цього був першим заступником голови СБУ. Фото: Телеканал
Рокитський до цього був першим заступником голови СБУ.

* * *
На другому курсі мешкали в одній кімнаті гуртожитку. Орнітолог. Дипломну писав про сов. Не про совОк. Етнічний росіянин.

March 2012

S M T W T F S
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Style Credit

Syndicate

RSS Atom
Page generated Sep. 23rd, 2017 03:58 am
Powered by Dreamwidth Studios

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags