zieg: (Fantomas)
[personal profile] zieg
Індуси вигадали ділити людей на всяких там вайш'їв, та шудр, та брахманів, феодали - на шляхту й кріпаків, марксисти - на капіталістів та пролетарів. І всі намагались і намагаються обґрунтувати свою термінологію відношенням до засобів виробництва. Тоді як за основу треба брати відношення до сонця. Бо людство згруба поділяється на дві частини - на тих, хто за допомогою фотосинтезу харчі виробляє, та тих, хто в них харчі відбирає. Відбирає або силою (фураж, військові реквізиції, продразвйорстка), або хитрістю (торгівля з селом ніколи не була рівноцінна). Щоб пригнітити слабенькі сигнали підкірки про аморальність присвоєння плодів чужої праці, відбиральники створили ідеологію, за якою тільки вони справжні люди, шляхта, біла кістка й гемоціанінова кров, а ті, що довбуться з фотосинтезом - смерди, холопи, бидло. На сучасному етапі - селюки, рагулі, кугути, жлоби, всіляко нижчі за носіїв розвиненого інтелекту, передового досвіду та високої естетики - міських жителів. Це ширший еквівалент злочинницької культури зневажання жертв - лохов.
І саме на ненависті до селюків ґрунтується світова антиукраїнська змова, в існуванні якої я глибоко переконаний - досить згадати тільки справу Дем'янюка. Бо українці - селюцька нація і годі це заперечити. Втім, нас тільки країна, і не такі ми бували добренькі, щоб не вИкликати в когось ненависті. Однак ця ж таки ідеологія лежить в основі ненависті світу до чорної Африки.


На відміну від арабської півночі континенту Чорна Африка - село селом. Хоч це село часом і не доросло до товарного сільськогосподарського виробництва. Ну не пощастило бідним неграм - материк не вздовж паралелей, а вздовж меридіанів, правильних рослин і тварин для одомашнення не було - тому й живуть у глиняних халупах, варять манку фу-фу на кізяках і не відзначаються високим інтелектом. Як і наше село. Село наше дотруюють, лишилися самі п'яниці та пенсіонери. Африку доморюють еболою, війнами, геноцидами та гуманістичною допомогою. Як і нас, недоморених африканців перетворюють на геополітичний інструмент. Напівживі вкраїнці мають гальванізувати руссскій мір, звільнивши територію для не скажу кого, а негри мають рознести на клапті стару Європу і теж звільнити свої теплі краї, бо корисні копалини й так у них забирають.
Ненависть - почуття ірраціональне. Її носії часто готові знищити ненависний об'єкт, не дбаючи, що й самі без нього загинуть. Проте хотілось би воріженьків пережити, діждатись, коли вони згинуть, мов роса на сонці. Що, визволитись оружною рукою? І нам, і Африці? Гм. Коли це село у війні (гарячій, холодній, економічній, технологічній, культурній) перемагало місто? Отож.
Дуже жаль негрів.
Хай би собі жили під своїми пальмами.
І себе жаль. Під калиною.

March 2012

S M T W T F S
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Style Credit

Page generated Sep. 24th, 2017 03:35 pm
Powered by Dreamwidth Studios

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags